מוצרי תינוקות איכותיים ובטיחותיים

דלתות כניסה בטוחות במיוחד לילדים שובבים דלתות כניסה חדשניות

החלפת מנעולים בדלתות כניסה

החלפת מנעולים היא פעולה אשר יש לעשות במספר מצבים אשר לרוב מתרחשים ללא התרעה מוקדמת. המקרה הנפוץ ביותר הוא המקרה ובו נגנב המפתח המקורי של הדלת,
או עולה חשש לגניבה. במקרה כזה אין ברירה אלא להחליף את המנעולים בבית מתוך דאגה לבטחון האישי שלנו ושל בני במשפחתנו. מקרה נפוץ נוסף הוא במקרה ובו המנעול הקיים שלנו התקלקל וכבר לא עובד יותר. ניתן לזהות זאת במקרה והמפתח לא נכנס בצורה חלקה למנעול, במידה והוא לא מסתובב, המפתח נשבר בתוך הצילינדר או שהוא מסתובב “סיבובי סרק”. במקרה כזה הצילינדר הגיע לסוף ימיו ויש לדאוג להחליפו בהקדם.
עלות החלפת מנעולים מתפלגת לשני מרכיבי עלות ראשיים:
עלותה של העבודה של המנעולן המתמחה בביצוע החלפת מנעול ועלות הרכישה של הצילינדר החדש.

ידע מקצועי בהחלפת צילינדר בדלתות כניסה

במידה ואנו יודעים לבצע החלפת מנעול בעצמנו נוכל לחסוך את עלות המנעולן המקצועי ולהחליף את הצילינדר בעצמנו. על מנת לעשות זאת עלינו להיות בעלי יכולת טכנית וידע מוקדם בתחום החלפת מנעולים.
מצד שני ניתן להיעזר בשירותיו של מנעולן מקצועי על מנת לבצע החלפת צילינדר בצורה מקצועית וברמה גבוהה.
עלותו של ביקור של מנעולן מקצועי עלולה לעלות בין 150 ש”ח להחלפת מנעול בסיסי לבין 500 ש”ח למנעול מתקדם יותר בדלתות כניסה -לחצו למידע
לבית.

שירותי פריצה והחלפת מנעולים לדלתות כניסה לבית

אין סיבה לחשוש מהזמנת מנעולן, פשוט מומלץ לוודא שהמנעולן מקצועי, יודע את עבודתו, אמין ובעל מוניטין טוב בביצוע החלפת מנעול . מומלץ שהמנעולן שיגיע אליכם יגיע מחברה מסודרת ומקצועית, כאשר חברתנו היא החברה המובילה והמקצועית בישראל במתן שירותי פריצת והחלפת מנעולים בישראל.
אנו ידועים בשירות איכותי ומקצועי ובמתן פתרונות אמינים ואיכותיים ללקוחותינו, אז צרו עימנו קשר בפעם הבאה שתצטרכו שירותי החלפת מנעולים.

הדלתות המאובטחות ביותר בעולם- לצפייה בסרטון הקליקו

המשחקים שלנו

עקבו אחרינו